Sme vo vojne!

 

 

 

Ak sa povie vojna, väčšina z nás si predstaví geopolitickú – horizontálnu vojnu ako napríklad Nemecko VS Rusko a podobne..
Avšak dnes vidíme, že vojna môže vypadať aj úplne inak ako sme zvyknutí..

Doteraz väčšina z nás žila v ilúzií, že žijeme v demokracii. Že si vládneme sami. Že si volíme zástupcov a tí rozhodujú pre naše dobro.
V skutočnosti nám chytro vládlo zhruba 1% kapitalistickej oligarchie tkz. ‘mäkkou silou’ – mediálnou manipuláciou – propagandou. Pomocou svojich médií (tie zas držali za gule pomocou reklamy, bez ktorých sukromné médiá.neprežijú) nám do hláv vlievali, čo si máme myslet, či koho máme voliť.
Platili si politické bábky, ktoré keď odmietli poslušnosť, boli mediálne rozdupané (napr. Mečiar). Manévrovací priestor politikov bol v skutočnosti oveľa menší, ako bola väčšina ovládaných 99% presvedčená.

To sa však zmenilo Brexitom. Propaganda za zotrvanie Británie v EÚ bola neuveriteľné silná.. Dali do toho čo mohli a napriek tomu sa ľudia rozhodli pre opustenie EÚ.
To sa opakovalo pri posledných voľbách v USA, kde Trump vyhral napriek brutálnemu tlaku mainstreamových médií proti nemu.
Vtedy si 1% upírov s hrôzou uvedomilo, že propaganda už nestačí! Že vďaka internetu lepšie informovaní ľudia začínajú byť voči propagande imúnny!
Ak to pôjde takto ďalej, tak si nakoniec budú ľudia naozaj vládnuť sami a na kom bude 1% parazitovať? Veď by museli niečorobiť a byť nebodaj pre spoločnosť prospešní…!

Oligarchii teda neostáva nič iné, iba prestať sa hrať na ‘demokraciu’ a vrátiť sa späť k totalitárnemu spôsobu vládnutia!
Už od feudálneho prevratu v rannom stredoveku, cez Napoleona, alebo Hitlera, totalitu prakticky vždy zavádzajú pre ‘našu ochranu’, pre naše dobro…

Tak si počkali na prvú príležitosť a pod pláštikom našej ‘ochrany’ nám obmedzujú ľudské práva, ktoré sme si za storočia bojov vydobili!
Zavádzajú cenzúru, upierajú právo demonštrovať, a prichádzajú s celou radou ďalších slobodu potlačujúcich zákazov!

Okrem zákazov robia všetko preto aby v nás vyvolať emóciu strachu, lebo v strachu nemyslíme racionálne a sme ľahko manipulovateľní!

Už tisícročia nám panujú prostredníctvom princípu:
rozdeľ a panuj.
Desocializácia – rozdeľovanie spoločnosti započalo rozbitím kmeňovej spoločnosti, pokračovalo delením podľa rasy, náboženstva, nedávno pridali rozdeľovanie spoločnosti podľa kultúry, pohlavia, veku..
A dnes zašli dokonca tak ďaleko, že nám zakazujú sa stretávať s priateľmi či dokonca rodinou!
Cieľ je rozbiť všetky sociálne kontakty – všetko čo nás môže spájať pre 1% predstavuje riziko!

Väčšina z nás si to žiaľ bohu vôbec neuvedomuje, že sa jedná o vertikálnu triednu vojnu 1% VS 99.% . Tá už nie je len ekonomická a informačná ako bola doteraz!

 

Vyslovene na zabíjajú!
Obmedzujú naše dýchanie.
Menej kyslíka = menej života = slabšia imunita = skoršia smrť!
Nútia nás dýchať toxíny – jedy, ktoré sa naše telo vylučuje von.
Zakázali nám sociálny kontakt, ktorý je zdrojom našej vitálnej sily a ktorým naše imunitné systémy zdieľajú informácie, ako sa brániť pred napadnutím vírusmi a baktériami!
Sociálny kontakt je dôležitou podmienkou mentálneho zdravia.
Vnucujú nám vakcíny, ktoré oslabujú nás prirodzený imunitný systém a robia nás na nich zavislými!
Taktiež strach, ktorý v nás propagandou premantne zasypavajú vypína našu imunitu.

Pár dní dozadu prekročili ďalší hranicu tohto morálne bahna a začali zabíjať aj naše deti!
V niektorých krajinách dokonca viro-fašizmus zašiel tak ďalekom, že v si odchytávajú naše deti v školách a bez nášho vedomia či nebodaj súhlasu im vpichujú vakcíny!

 

Je načase si uvedomiť, že viro-fašizmus sa sám od seba nikdy neskončí, pokiaľ sa mu nepostavíme..

MOR HO!

 

Riešením však nie je boj fyzický, ale zorganizovať sa a založiť Snemy – alternatívu prehnitej parlamentárnej kvázy demokracii.

 

Riešnia:

Kolektívna inteligencia
Snemy – Samosprávna Demokracia
Riešenia a alternatívy 119 – Heterarchia ako alternatíva k hierarchii…

Súvisiace články:
Kolektívna imunita}
Ľudské Práva upierané viro-fašistickou vládou!
VAKCÍNOVAŤ, ALEBO TO NECHAŤ NA PRÍRODU?
CD4 Th- BUNKY, AKO HLAVNÝ TVORCOVIA KOLEKTÍVNEJ IMUNITY
Klaus Schwab: Svět se nikdy nevrátí k normálu po pandemii